Recepce

Při vstupu do ordinace je recepce, kde Vám budou poskytnuty  informace o ordinaci, jejím chodu a službách. Můžete se zde domluvit na změně termínů  preventivní prohlídky a očkování. Lze zde předat lékařskou zprávu z odborných ordinací k založení do dokumentace nebo naopak vyzvednout lékařské zprávy (např. pro komerční pojišťovny, lázně, apod). Jestliže vaše dítě užívá dlouhodobě a pravidelně léky zajistí v recepci jeho vytištění a podpis lékařem bez čekání v čekárně. V recepci se hradí poplatky spojené s hrazenou nadstandartní péči..

Prodejna kojeneckého zboží

Specializujeme se na prodej kojeneckého zboží a hraček pro děti do 3 let věku dítěte. Zboží vybíráme od značkových firem, což zajišťuje vysokou kvalitu, funkčnost a certifikaci jednotlivých výrobků.

Spolupracujeme s firmami – AVENT, FARLIN, FOR BABY, MAM

U nás nakoupíte vše, co potřebuje kojenec – lahvičky běžné i antikolikové, náhradní savičky dudlíky, bryndáky, drobné hračky, šidítka, pro větší děti hrnečky, misky, lžičky. Pro maminky odsávačky mateřského mléka manuální i elektrické včetně různého příslušenství.